Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

УРЯД ЗМІНИВ СТРУКТУРУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

УРЯД ЗМІНИВ СТРУКТУРУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

Кабінет Міністрів України в рамках впровадження реформи державної служби змінив структуру заробітної плати державних службовців.

На вчорашньому засіданні уряду змінено структуру заробітної плати чиновників і знижено частку додаткових виплат в частині нарахування надмірних премій.

Як зазначив Голова Національного агентства з питань державної служби наголосив, що йдеться, по-перше, про зміну структури заробітної плати державних службовців, де гарантована заробітна плата складатиме більшу частину коштів, а виплата премій обмежується з метою уникнення будь-яких суб’єктивних оцінок і свавілля керівників, що має зменшити плинність кадрів, а також забезпечити стабілізацію державної служби і підвищити мотивацію державних службовців. По-друге, мова йде про зростання заробітної плати державних службовців, оскільки до прийняття Закону України «Про державну службу» майже 40% державних службовців отримували посадові оклади нижче мінімальної заробітної плати.
Коментуючи зазначене рішення Прем’єр-міністр України зазначив, що мова йде про «неможливість чиновників нараховувати собі «баснословні» премії. Йдеться про зміну структури виплати. Треба вгамувати «апетити», коли накручують надбавки. Коли на місцях люди будуть отримувати якісний сервіс від чиновника, тоді можна буде говорити про (додаткове) заохочення».

Варто зазначити, що сам текст прийнятої постанови ще не оприлюднили на сайті уряду.

Источник: Українське правоскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама