Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

В Головному управлінні поліції області нагородили переможців змагань «Динаміда-2017» (ФОТО)

В Головному управлінні поліції області нагородили переможців змагань «Динаміда-2017» (ФОТО)

У конференц-залі ГУНП області, після робочого засідання Президії Громадської організації «Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України», голова організації Микола Лушпієнко вручив нагороди переможцям змагань «Динаміада-2017».

Сумська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України сьогодні об’єднує в своїх рядах понад шість з половиною тисяч членів товариства, а первинні осередки її створені у всіх підрозділах органів внутрішніх справ області, Управлінні Служби Безпеки України, Сумському прикордонному загоні, військових частинах, прокуратурі. Протягом минулого року динамівці Сумщини брали участь у змаганнях різного рівня з олімпійських видів спорту, таких як біатлон, лижні гонки, стрільба з луку, вільна боротьба, дзюдо, хокей на траві, і вибороли чимало перемог. Всього за звітний період сумськими динамівцями було здобуто 132 медалі, з яких 53 золотих, 35 срібних та 44 бронзових. А ще сумські динамівки є кандидатами на участь у 23-х зимових Олімпійських іграх в м. Пхьончхан Республіки Корея.
«Минулий рік був насичений заходами з спортивно-прикладних та масових видів спорту, говорить заступник Голови СОО ФСТ «Динамо» України Олександр Бобір. – «Динаміада -2017», з таких видів як легкоатлетичний крос, поліатлон, міні-футбол, волейбол визначила найсильніших, найкращих, найспортивніших. За підсумками чотирьох першостей місця розподілилися по першій групі: третє місце зайняла команда УСБУ в Сумській області; друге – Управління державної служби України надзвичайних ситуацій в Сумській області, а перше посіла команда Сумського прикордонного загону.
По другій групі: третє місце посіла команда Охтирського відділу поліції, друге – команда Роменського відділу поліції, а перше місце заслужено зайняла команда в/ч 2276 м. Охтирка».
Спортивні кубки за зайняті призові місця, подяки та цінні подарунки вручив переможцям Голова Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Микола Лушпієнко.
«Ми повинні створювати умови для дітей, для молоді, і самі працювати так над популяризацією фізкультури, спорту і здорового способу життя, щоб юні сумчани з задоволенням йшли займатися у спортивні секції ФСТ «Динамо» та в результаті досягали спортивних перемог не лише на міському чи обласному, але й на державному і світових рівнях, - висловив свою думку присутнім Микола Лушпієнко. – У нас потужна спортивна база, і варто, думаючи про майбутнє спорту України продовжувати готувати спортивну зміну нашим всесвітньо відомим біатлоністам, лижникам, лучникам та борцям».
На виконання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та ФСТ «Динамо» України від 19 серпня 2016 року у сфері організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів для дітей, а також з метою реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей шляхом популяризації здорового способу життя, протягом поточного року планується провести ряд спортивних заходів, змагань, екскурсій для дітей міста Суми та області. Спортивно-оздоровчими заходами та заходами патріотичного виховання будуть охоплені і «проблемні» діти, що знаходяться під наглядом і опікою відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Сумській області – відмітив Микола Лушпієнко.
В Головному управлінні поліції області нагородили переможців змагань «Динаміда-2017» (ФОТО)
В Головному управлінні поліції області нагородили переможців змагань «Динаміда-2017» (ФОТО)
В Головному управлінні поліції області нагородили переможців змагань «Динаміда-2017» (ФОТО)


Відділ комунікації поліції Сумської області


Источник: https://www.facebook.com/policesumy/posts/1445496045572971скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама