Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР

ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати хорошу роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.

З метою підвищення рівня поінформованості молоді про причини торгівлі людьми та яким чином убезпечити себе від потрапляння до торгівців людьми, 13-14 лютого до агротехнічного інституту ім.С.А.Ковпака СНАУ та вищого професійного училища завітали завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Олена Юденич та студенти 24-СР Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка Варнава Павлина, Жук Тетяна, Оселедець Дмитро, які провели захід на тему: «Протидія торгівлі людьми».
На початку заходу студентська молодь переглянула відеофільм «Життя на продаж» потім для них був проведений тренінг в ході якого було обговорено причини, форми та ознаки торгівлі людьми.
ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР


Источник: Глухівська міська рада скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама