Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухові слухали «Лускунчика» у виконанні сумського оркестру

У Глухові слухали «Лускунчика» у виконанні сумського оркестру

Сходити у філармонію? Чому б ні. На минулих вихідних це було реально і для глухівчан. Якщо точніше, то Сумська обласна філармонія завітала у школу мистецтв ім. М. Березовського, представивши поціновувачам прекрасного казку з оркестром «Лускунчик».
З емоціями, передаючи настрій та інтонації кожного героя, казку розповідав заслужений артист України Сергій Федосенко. У той же час кожен момент із захопливого сюжету ілюструвався музичною картинкою з однойменного балету відомого композитора П. Чайковського. Одинадцять скрипок, фортепіано, контрабас… Оркестр старовинної та сучасної музики "Ренесанс" полонив серця не лише дорослих, а і юних слухачів. Артисти такого рівня радують глухівську публіку рідко.
– Ми уже побували у Шостці, Конотопі, Путивлі. Але Глухів – це особливе місце, адже це батьківщина таких класиків, як Березовський та Бортнянський. У маленьких містах дуже гарно сприймають нашу казку з оркестром, діти кажуть, для них це лишиться у пам’яті надовго, – ділиться враженнями після концерту заслужена артистка України, керівник та диригент оркестру Людмила Стичук.
Запросила до Глухова гостей директор школи мистецтв Анна Мироненко. За її словами, бажаючих поїхати на виступ оркестру до Шостки було стільки, що просто не вистачило б автобуса. До слова, квитки на обидва виступи оркестру були повністю розкуплені.

Аліна Степанова

Источник: Неделяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама