Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Сучасний урок у Новій українській школі

Сучасний урок у Новій українській школі

Нова українська школа - це осередок, де учням приємно проводити час, приємно навчатися, це місце, де прислухаються до думки школярів, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку. Це територія, де панують співпраця та взаєморозуміння.
Сьогодні в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбулася неординарна подія. До нашого закладу завітала цікава, творча особистість, яка плідно працює на ниві публіцистики та літератури - дитяча письменниця Марія Артеменко. Зустріч відбулася у форматі "сучасного уроку".
Під час зустрічі з учнями початкової ланки пані Марія презентувала власні книжечки, а "хмарки-асоціації"допомогли найменшим здобувачам освіти уявити себе фантазерами, створити калейдоскоп незабутніх вражень.
Сучасний урок у Новій українській школі
Сучасний урок у Новій українській школі

Отримати відповіді на свої запитання, познайомитись "наживо" з журналом "Однокласник" (Марія Артеменко працювала його редактором) випала нагода здобувачам освіти середньої та старшої ланки. Пані Марія розповіла про особливості кожної рубрики видання, пропонувала присутнім відчути себе "...зірками журналу, фотокореспондентами". Родзинкою журналу є чорно-біла вкладка, де розміщені тексти творів сучасних українських письменників.
Здобувачі освіти мали можливість відчути себе професійними журналістами, отримавши поради від Марії Артеменко, як правильно брати інтерв'ю.
Гостя з Києва підкреслила, що створення ситуацій успіху залежить від самих учнів, адже самопрезентація - це мистецтво.
Щиро дякуємо пані Марії за чудову зустріч та незабутні враження від спілкування. Емоцій - море! Сподіваємося, що це не остання зустріч з цією красивою і зовнішньо, і душею жінкою.
Сучасний урок у Новій українській школі
Сучасний урок у Новій українській школі


Источник: https://2gluhov.blogspot.com/2018/03/blog-post_90.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама