Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Мер Терещенко перешкоджає виконанню прийнятого бюджету міста на 2018 рік

Мер Терещенко перешкоджає виконанню прийнятого бюджету міста на 2018 рік


Виконавча влада Глухова на чолі з мером повинна виконувати бюджет, ухвалений більшістю депутатів 1 березня 2018 року. На цьому наполягають депутати з фракції УКРОПу в Глухівській міськраді.
Мер Терещенко перешкоджає виконанню прийнятого бюджету міста на 2018 рік

«Мер Глухова Мішель Терещенко ігнорує відповідне рішення депутатів про загальноміський кошторис, удаючи, що його немає, і скликаючи на 20 березня чергову сесію «для прийняття бюджету». При цьому він знає, що кворуму не буде. Бо не можна депутатам брати участь у політичній виставі одного актора», — коментує лідер глухівських укропівців Андрій Карлов.

Депутати міськради зауважують, що підстав вважати рішення ради від 1 березня 2018 року щодо бюджету незаконним чи недійсним немає – воно не оскаржене у суді, а міський голова у належний строк не ветував документ. «Саме тому ми наполягаємо, щоб бюджетне рішення зареєстрували виконавчі органи, а мер не перешкоджав цьому», — додає Андрій Карлов.

Мер Терещенко перешкоджає виконанню прийнятого бюджету міста на 2018 рік

Нагадаємо, 1 березня поточного року депутати Глухівської міської ради провели сесію без участі очільника міста, на якій більшістю голосів прийняли бюджет міста. «За» проголосували 18 з 34 народних обранців. Мер Терещенко вважає, що більшість депутатів не мали права ухвалювати рішення без нього, однак у законний спосіб не оскаржив проведення пленарного засідання, а прийняті на ньому рішення не призупинив. Бюджет, проголосований депутатами, не передбачає премій міському голові та його заступникам. Замість них 800 тисяч гривень мають піти на зарплати бюджетникам – лікарям та освітянам. Крім цього, депутати виділили 1,7 млн грн на обладнання для глухівської центральної районної лікарні. 1 млн грн передбачено на обладнання для перших класів «Нової школи», створеної в рамках реформи освіти.

Источник: http://media.sumy.ua/mer-tereshhenko-pereshkodzhaye-vikonannyu-prijnyatogo-byudzhetu-mista-na-2018-rik.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама