Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Суми увійшли до 10-ки міст, де найменш задоволені владою

Суми увійшли до 10-ки міст, де найменш задоволені владою

Інформацію надав на своїй сторінці у фейсбук Сергій Яременко:

За даними Четвертого всеукраїнського муніципального опитування, проведеного серед міського населення Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту сумчани задоволені діяльністю міського голови Олександра Лисенка, всього лише на 40%, при цьому діяльність міської ради схвалюють лише 27% респондентів, що є досить низьким показником.

Згідно з опитуванням, порівняно з минулими роками, мешканці відзначають, що їх співпраця з владою погіршилася.

Індекс задоволеності якістю 22 сфер та послуг у Сумах покращився порівняно з минулим роком, проте дещо залишається на місці: школи, університети, коледжи тротуари, заклади культури не зазнали ніяких змін, тобто розвиток освіти відсутній. Не забуваємо про те, що стан доріг, спортивних закладів у Сумах значно погіршився.

Окрім всього вище сказаного, сумчани не задоволенні можливостями свого міста. Індекс 2018 року дорівнює – 2,9, який порівняно з 2017 роком значно погіршився.

Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також у містах Маріуполь та Сєверодонецьк на Донбасі.

Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 тисяч респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує 3,5%.
Досяжність респондентів у середньому склала 64,8%.

Источник: http://sumypost.com/sumynews/ratings/sumi-uvijshli-do-10-ki-mist-de-najmensh-zadovoleni-vladoyu/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама