Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Дорадчий комітет: є план

Дорадчий комітет: є план

На засіданні Дорадчого комітету з питань розробки Плану дій сталого енергетичного розвитку, в рамках європейської ініціативи «Угода мерів» (до неї минулого року приєднався і Глухів), яке відбулося минулого четверга, 22 березня, визначено першочергові заходи, спрямовані на підвищення ефективності споживання енергії та зменшення викидів парникових газів.

Їх реалізовуватимуть в закладах бюджетної сфери та на комунальних підприємствах. Передбачається, зокрема, реконструювати систему вуличного освітлення, з заміною нинішніх неефективних ламп на світлодіодні світильники, облаштування в рамках програми поводження з твердими побутовими відходами сортувальної лінії та компостного полігону, застосування новітніх технологій теплоізоляції житлових споруд, і навіть – велосипедних доріжок. Затверджено відповідний план роботи Дорадчого комітету, що є обов’язковою умовою для залучення відповідних разових грантових коштів.

Источник: http://kourier.in.ua/2341-doradchiy-komtet-ye-plan.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий