Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

ПРОДОВЖУЄМО ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ

ПРОДОВЖУЄМО ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ

З метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі 03 квітня 2018 року завідувач відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Олена Юденич провела семінар для безробітних громадян, які перебувають на обліку у міськрайонному центрі занятості.

Учасників семінару було ознайомлено з новою формою сімейного виховання та однією з альтернатив працевлаштування - ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ. Усі присутні були проінформовані щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, їх обов'язків під час надання комплексу послуг, що передбачають тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Також була висвітлена інформація про фінансування патронатних вихователів. Оскільки, патронатний вихователь буде отримувати заробітну плату та два прожиткові мінімуми на кожну дитину, то однією із вимог є те , що він має бути безробітним, бо основним місцем роботи стає здійснення патронату над дитиною, відповідно йому чи їй нараховуватиметься стаж.
ПРОДОВЖУЄМО ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ

Створення ефективної системи патронатних сімей дозволить не лише вберегти дітей від влаштування в заклади, а й зменшити кількість інтернатів. Наразі головне завдання - знайти кандидатів у патронатні вихователі.
Всіх небайдужих просимо звертатись до відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради за адресою: м.Глухів, вул. Інститутська, 3 (територія ЦРЛ, приміщення пологового відділення І поверх), тел. 3 – 28 – 73.

Источник: Глухівська міська рада скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий