Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Турбота влади про безпечні для здоров’я українців продукти обійдеться їм у копієчку

[centкer]Турбота влади про безпечні для здоров’я українців продукти обійдеться їм у копієчку[/center]
Ящо в Україні ухвалять закон про заборону пальмового масла, з прилавків зникнуть дешеві спреди (суміш рослинних і молочних жирів – Xpress) і сирні продукти. Такий прогноз озвучив директор Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Крім того, за словами експерта, подорожчають цукерки, кондитерські вироби, хліб.

«Ціни виростуть від 15 до 50% в залежності від того, який відсоток вмісту «пальми » в продукті», – вважає Дорошенко.

Раніше повідомлялося, що Україна стрімко нарощує імпорт пальмової олії. Основними країнами-постачальниками продукту в країну залишаються Малайзія та Індонезія. Купуючи пальмову олію замість коров’ячого молока, виробники намагаються заощадити, проте продукт шкідливий для

Медики вважають, що вживання продуктів з вмістом пальмової олії призводить до значного підвищення рівня холестерину. Це підвищує ризик розвитку атеросклерозу, що може призвести до інсульту чи інфаркту. Також пальмова олія — сильний канцероген, регулярне вживання якого може стати одним з факторів, які призводять до онкозахворювань.

Втім, Дорошенко нагадав, що поки навіть в ЄС пальмову олію частково заборонено лише в кількох багатих країнах: Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, а в державах з низьким рівнем життя вона вважається допустимою.

«Потрібен перехідний період, мінімум п’ять років, щоб забезпечити жорсткий контроль за дотриманням рецептури виробниками», – впевнений Дорошенко.

Источник: http://xpress.sumy.ua/news/health/206221/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама