Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Заслужений артист України Максим Куценко приїхав з концертом до глухівчан

Заслужений артист України Максим Куценко приїхав з концертом до глухівчан

Соліст Національної капели бандуристів, оперної студії при Національній музичній академії ім. П. Чайковського, київського симфонічного оркестру Максим Куценко знайшов місце у своєму напруженому графіку і приїхав на батьківщину поспівати для своїх земляків.
У стінах актової зали Глухівської школи мистецтв ім. М. Березовського звучав глибокий тенор Максима. Він підкупив залу своєю енергетикою, щирістю та виконавської майстерністю. Концертмейстером виступила директор школи Анна Мироненко, грав оркестр народних інструментів. Програма була трохи скорочена, бо співак буквально перед цим захворів.
– Для артиста не можна у такому стані напружувати голосові зв’язки, але я не зміг відмовити собі у задоволенні виступити перед земляками. Давно мріяв заспівати для глухівчан. Для мене Глухів – це ковток свіжого повітря, тут відпочиваю. Дуже радий бачити у залі знайомі обличчя, свою рідну бабусю. До речі, на днях їй виповнилось 75 років. Я дуже люблю і ціную бабусю, намагаюсь приїздити два рази в рік, – сказав зі сцени артист.
Нагадаємо, звання «Заслуженого артиста України» Максим отримав у 2014 році, ставши свого часу наймолодшим співаком, який був так високо відзначений мистецькою спільнотою. Але його творчий розвиток розпочався саме у Глухові. Юний талант підтримали шкільний вчитель Олександр Тюльпа, тодішня директор школи мистецтв Олена Сакун та педагог будинку творчості Микола Євтушенко. Після закінчення школи мистецтв Максим поступив на навчання у Стрітівську вищу школу кобзарського мистецтва, потім у Національну академію. Десять років працював у капелі бандуристів. До речі, років десять тому Максим приїжджав до Глухова з цим знаменитим колективом. А от із сольним концертом був вперше.
Уже три роки Максим Куценко разом з дружиною Мирославою Гаврилюк – вона теж оперна співачка – живуть у Словакії. Подружжя запросили співати в Кошицькому державному театрі і Братиславській опері.

Марина Мекеда

Источник: Неделяскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий