Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщині – надзвичайна ситуація: Зупинилася робота всього міста

На Сумщині – надзвичайна ситуація: Зупинилася робота всього міста

Сьогодні, 22 квітня, у місті Кролевець раптово зникло світло. Зупинилися заклади торгівлі, без світла підприємства міста. Житловий сектор повністю вимкнуто від електропостачання.
Як повідомив на свой сторінці у фейсбук голова РДА Олег Кучерявий: “Аварійне вимкнення лінії 110 кВ. Роботи ведуться, але ускладнені розливом р. Сейм. Центральну районну лікарню вдалося підключити за тимчасовою схемою”.
Як прокоментував очільник Кролевецької ОТГ Олександр Бобровицький, усі служби міста та працівники енергопостачальної організації перейшли на роботу в посиленому режимі. Зокрема, на водоканалі проводяться роботи із стабілізації рівнів води у каналізаційних мережах, адже насосне обладнання теж вимкнуте. Голова громади просить людей не хвилюватися, ситуація буде вирішена найближчим часом.
Як повідомляють в Сумському гідрометцентрі “Сумський обласний центр з гідрометеорології”, сьогодні по області оголошене штормове попередження, протягом доби збережуться пориви північно-західного вітру 15-20 м/с.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/utilities/na-sumshhyni-nadzvychajna-sytuatsiya-zupynylasya-robota-vsogo-mista/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий