Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Юрій Чмирь: «Ми взяли на себе відповідальність і розробили стратегію виходу України з кризи»

Партія «Відродження» розробила стратегію розвитку держави, яка отримала назву «Власний шлях України». Загальнонаціональне обговорення антикризового документа відбулося в Києві на VII З’їзді політичної сили.
«Сьогодні ми зібралися в одному залі не заради політичних гасел або просто красивих слів. Ми зустрілися заради того, щоб відповісти на запитання: що чекає нашу країну, і яке майбутнє у її громадян, українців?!» — заявив під час виступу голова Сумської обласної організації партії «Відродження» Юрій Чмирь.
Він підкреслив: партія «Відродження» стала єдиною політичною силою, яка взяла на себе відповідальність і розробила національну програму виходу країни з кризи — оскільки в державі немає чіткої стратегії економічного зростання, а єдиним планом дій в економіці є Меморандум з МВФ.

«Україні потрібна нова економіка, ми повинні йти своїм шляхом, спираючись на внутрішні ресурси і національні інтереси. На сторінках стратегії нашої політсили багато пропозицій, у тому числі з регіонів, від промисловців і бізнесу. Ми впевнені: буде сильна економіка — будуть і соціальні стандарти, високі пенсії та зарплати, підніметься платоспроможність населення. Країна не може чекати, конкретні кроки потрібні вже зараз!» — акцентував політик.

Юрій Чмирь нагадав, що для втілення стратегії в життя у ході громадських обговорень та круглих столів партія «Відродження» вже склала і зареєструвала у Верховній Раді ряд законопроектів, спрямованих на створення стимулів для відродження української промисловості. Їхня мета — вийти на щорічне збільшення ВВП на 7-8%. Це забезпечить надходження 42-50 млрд грн до бюджетів усіх рівнів, що реально дозволить поліпшити життя українського народу.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/economics/yurij-chmyr-my-vzyaly-na-sebe-vidpovidalnist-i-rozrobyly-strategiyu-vyhodu-ukrayiny-z-kryzy/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий