Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Сумського митника піймали на хабарі

Сумського митника піймали на хабарі

Прокуратурою Сумської області спільно з Управлінням Служби безпеки України в Сумській області в рамках кримінального провадження викрито схему вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником зміни митного поста «Юнаківка».
Службовець, який обіймає посаду головного державного інспектора Сумської митниці Державної фіскальної служби, установив тариф у розмірі однієї тисячі гривень за безперешкодний перетин кордону транспортного засобу з європейськими номерами.
У понеділок, 23 квітня, задокументовано факт одержання вказаною особою від іноземних громадян дві тисячі грн за дві автівки. Окрім того, під час обшуку в одному зі службових кабінетів митного поста виявлено прапор Російської Федерації.
Наразі тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення головному державному інспектору Сумської митниці про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.
Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/crime/sumskogo-mytnyka-pijmaly-na-habari/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий