Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Сумщині судили 74-річну пенсіонерку, яка крала ковбасу і цукерки з АТБ

На Сумщині судили 74-річну пенсіонерку, яка крала ковбасу і цукерки з АТБ

Білопільський районний суд засудив 74-річну пенсіонерку до 2,5 років позбавлення волі за систематичну крадіжку продуктів з супермаркету. Про це повідомляє прес-служба суду.
Протягом двох тижнів жінка здійснювала крадіжки продуктів в місцевому супермаркеті “АТБ”. Покупки пенсіонерка оплачувала частково, ховаючи продукти на дні сумки.
За даними суду, жінка приходила в супермаркет через день приблизно в один і той же час, викрадаючи продукти на суму близько 300 грн.
Схема злочину зірвалася тільки на п’ятий раз: охоронець магазину попросив жінку показати речі і виявив неоплачені продукти.
Вироком Білопільського районного суду Сумської області від 26 квітня 2018 року пенсіонерку визнано винною за ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України та призначено покарання у вигляді 2 років 6 місяців позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/na-sumshhyni-sudyly-74-richnu-pensionerku-yaka-krala-kovbasu-i-tsukerky-z-atb/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий