Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Микола Клочко прозвітував за 2017 рік

Микола Клочко прозвітував за 2017 рік

За прийняття звіту голови облдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку, обласного бюджету та делегованих обласною радою повноважень у 2017 році проголосували 48 депутатів облради із 56 присутніх

Очільник Сумщини у своєму звіті детально зупинився на аналізі основних економічних та соціальних показників, назвавши серед найбільших здобутків показники галузі агропромислового розвитку, утворення об’єднаних територіальних громад, залучення інвестицій в область.

На завершення своєї промови Микола Клочко висловив сподівання на подальшу конструктивну та плідну співпрацю облдержадміністрації та депутатів обласної ради, спрямовану на соціально-економічний розвиток Сумщини.

«Ми і надалі будемо працювати на благо Сумщини та підвищуватимемо авторитет області в Україні та світі. Економічне зростання, конкурентна зарплата та безпека в регіоні – основні завдання на 2018 рік, – говорив голова облдержадміністрації. – Обласна державна адміністрація готова співпрацювати з усіма політичними силами, які прагнуть конструктивної роботи і пропонують дієві програми розбудови області. Сьогодні кожен має усвідомлювати величезну відповідальність й здійснити, нарешті, народні сподівання, докласти усіх зусиль для процвітання країни. Переконаний, консолідація усіх політичних сил і всіх гілок влади – це шлях до упевненого і ефективного розвитку».
Микола Клочко прозвітував за 2017 рік


Источник: http://sumypost.com/sumynews/politika/mikola-klochko-prozvituvav-za-2017-rik/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий