Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Віктор Вечерський: архітектор, науковець, громадянин

Віктор Вечерський: архітектор, науковець, громадянин

На черговому круглому столі «З Глуховом у серці та душі», що відбувся у краєзнавчому музеї минулої середи, 18 квітня, знайшла всебічне висвітлення фігура Віктора ВЕЧЕРСЬКОГО –архітектора, мистецтвознавця, громадського діяча. Він відомий і тим, що, зробив, мабуть багато, як ніхто, для збереження історико – архітектурної спадщини Глухова.

Його заслуги вшановано низкою почесних відзнак, в т. ч. званнями заслуженого працівника культури України та лауреата держаних премій. А на сам захід запросили, насамперед, представників студентської молоді.
Віктор Вечерський: архітектор, науковець, громадянин

Їм розповіли про В. Вечерського місцеві краєзнавці. Так Віктор ЗАЇКА детально висвітлив його роботу в царині пам`ятникознавства, а Юрій КОВАЛЕНКО - роль у становленні та розвитку НЗ «Глухів». Керівник же краєзнавчого музею Олена ОНОПРІЄНКО Говорила про коло наукових інтересів Віктора Васильовича. Значущим моментом стала демонстрація документального фільму самого В. Вечерського «Храми України».

Источник: http://kourier.in.ua/2432-vktor-vecherskiy-arhtektor-naukovec-gromadyanin.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама