Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Ледь не задихнулися аміаком

Ледь не задихнулися аміаком

Молода родина В. поверталася з села Сваркове додому до Глухова та біля повороту на вул. Хреннікова людям стало важко дихати. Всюди був запах хімічної речовини, що проникав у щілини автівки. «Згодом ми побачили фуру на узбіччі дороги, - розповідає нам жінка. – На цистерні красувався надпис: Розчинний аміак. Небезпечно». А поруч стояла ще одна вантажівка, і двоє чоловіків без захисних масок переливали аміак трубками!

Ми спочатку хотіли зупинитися та зробити їм зауваження щодо цих жахливих дій, але потім злякалися за здоров’я нашої маленької дитинки, що спала на задньому сидінні машини. Тому мовчки рушили далі. Аж раптом побачили ще одного чоловіка – він йшов по дорозі, закриваючи ніс рукою. Було видно, що йому смердить та речовина. До речі, запах аміаку супроводжував нас кілометри 2. Цю ділянку шляху ми ледве здолали». Читачка звернулася до газети з проханням розібратися, що це відбувалося за містом біля вул. Хреннікова, та чи нормальне це явище – виконувати маніпуляції з хімічними речовинами поруч з людьми та без захисного приладдя? У санстанції нам розповіли, що, дійсно ж, так не повинно бути. Але відносно даного конкретного випадку, сім’я повинна була в першу чергу сповістити про побачене спеціалістам, щоб вони прийняли необхідні заходи. Залишати подібне без уваги не можна.

Оксана КОВАЛЬОВА

Источник: http://kourier.in.ua/2445-led-ne-zadihnulisya-amakom.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама