Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

«П’яна» бійка завершилась криміналом…

«П’яна» бійка завершилась криміналом…

В Путивлі, в одному з барів, компанія нетверезих відпочиваючих затіяла бійку. Невідомо чим могло все закінчитись, якби не вчасне втручання працівників поліції.
До Путивльського відділення поліції зателефонував 44-річний власник одного з місцевих кафе. Він повідомив, що один з відвідувачів зламав йому щелепу. «На місце події виїхали працівники групи реагування патрульної поліції, - коментує Оксана Федченко, начальниця Путивльського відділення поліції. - Учасники конфлікту були агресивно налаштовані, тож, якби не приїзд правоохоронців, невідомо чим все могло закінчитись. Дрались як жінки, так і чоловіки». Як з’ясували поліцейські, в кафе відпочивало декілька компаній.

Дехто святкував зустріч випускників, інші гості прийшли на день народження. А коли одна з молодих дівчат почала непристойно поводитись та чіплятись до інших відвідувачів, дружина заявника зробила їй зауваження. Та окрім словесних образ, 22-річна дівчина почала битись. Підігріті алкоголем товариші, вирішили вступитись за неї. Розпочалась бійка. В результаті чого окрім жінок, постраждав власник кафе, якому 22-річний приятель дівчини зламав щелепу. Наразі всі вони з тілесними ушкодженнями різної ступені тяжкості звернулись за допомогою до лікарні та поліції. За даним фактом відкриті кримінальні провадження за ст. 122 ч.1 «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження», та ст. 125 ч.1 «Умисне легке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Так, надмірне вживання алкоголю може коштувати сплати штрафу, виправних робіт чи навіть позбавлення волі строком до трьох років.

Відділ комунікації поліції в Сумській області

Источник: http://kourier.in.ua/2506-pyana-byka-zavershilas-krimnalom.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама