Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На Сумщині розпочалася всеукраїнська операція «Мак»

З сьогоднішнього дня розпочався практичний етап операції «Мак-2018», який триватиме до кінця вересня, націлений на виявлення та знищення незаконних посівів нарковмісних рослин. Відтак працівники поліції нагадують жителям області про існування визначених законодавством обмежень, що стосуються посіву снодійного маку та конопель, за порушення яких передбачена як адміністративна, так кримінальна відповідальність.
[b][/b]
І хоча операція нещодавно розпочалась, правоохоронці вже мають певні напрацювання. Так, у Сумах, на подвір’ї 34-річного чоловіка працівники поліції виявили п’ять саджанців конопель з ознаками культивації, які їх власник вирощував у пластикових пляшках. Рослини конопель вилучили та направили на дослідження. І якщо їх визнають нарковмісними, чоловіку загрожує адміністративна відповідальність.

Ще одного поціновувача наркотиків викрили і в Шосткинському районі. Там на подвір’ї 38-річного жителя міста зростали 42 рослини коноплі, які він обробляв та в подальшому планував вжити. За їх посів чоловіку загрожує кримінальна відповідальність.

«Поліція вкотре нагадує, що за незаконний посів маку та коноплі передбачені адміністративна та кримінальна відповідальності, – наголошує Олександр Ройко, тво начальника Управління протидії наркозлочинності ГУНП. - Згідно ст.106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу до тисячі сімсот гривень з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин. А відповідно ст.310 Кримінального кодексу України незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятисот рослин чи конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин караються, обмеженням волі на строк до трьох років».

Правоохоронці закликають громадян бути законослухняними та дотримуватися чинного законодавства, повідомляє Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Источник: http://sumy.today/na-sumshchyni-rozpochalasya-vseukrayinska-operaciya-makскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама