Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На Глухівщині будуть ремонтувати дороги вскладчину

На Глухівщині будуть ремонтувати дороги вскладчину

На Глухівщині будуть ремонтувати дороги вскладчину

У співфінансуванні беруть участь за принципом «п’ятдесят на п’ятдесят» область та місцеві бюджети – районний і сільські. Вже вирішено питання по трьох напрямках. Так, на відрізок до Некрасового 600 тис. грн виділяє область, 200 тис. грн – районний бюджет і 400 тис. грн – сільська рада. На ремонт дороги від траси Київ-Москва до Сопича передбачено 820 тис., з яких район надає 200 тис. грн, сільрада – 210 тис. грн. Плануються відновлювальні роботи до Годунівки (від траси до дамби) на 800 тис. грн. Район та сільська рада виділяють на це 100 та 300 тис. грн відповідно.
Крім цього, на території Глухівщини ремонтуватимуть дороги і за рахунок держсубвенції. Як повідомив начальник управління ЖКГ, архітектури та містобудування РДА Ігор Фільченко, на відрізок Дунаєць-Семенівка-Р44 передбачено 5 млн грн, на дорогу до Горілого – 500 тис. грн, на напрямок Глухів – Вороніж – 4 млн грн.
За даними райадміністрації, уже освоєно 500 тисяч гривень на ямковий ремонт 4-кілометрового відрізка дороги М02-Вільна Слобода.

Ольга Медвідь

Источник: НЕДЕЛЯскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама