Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Директор глухівського радіо пояснив, чому пішов з посади (відео)

Директор глухівського радіо пояснив, чому пішов з посади (відео)

Як ми повідомляли, керівник Комунального підприємства «Глухівська студія місцевого мовлення «Радіо Глухів» Сергей Письмак написав заяву про звільнення – за власним бажанням, попри те, що його студія місцевого мовлення «Радіо Глухів» нещодавно перемогла у конкурсі Національної ради на вільну радіочастоту 104,4 МГц. Зазначимо: саме він – першим серед колег в області – подав документи на прорахунок ФМ-частоти. Причина, що змусила його піти на такий крок, дуже банальна – відсутність бюджету.
Це засвідчує і відеофрагмент, який пропонуємо вашій увазі. На питання члена Нацради з питань телебачення та радіомовлення щодо фінансування проекту глухівського FM – радіо Сергій Борисович каже, що виділення коштів для цього міською владою заплановано, і далі: «… чекаємо, коли буде прийнято бюджет». Акцентуємо знову: до рішення написати заяву на звільнення директора радіостудії спонукала саме нестача коштів, через неприйняття бюджету. За великим рахунком, ця відставка – результат неконструктивної позиції опозиційних меру депутатів.


Источник: http://debaty.sumy.ua/news/society/dyrektor-gluhivskogo-radio-poyasnyv-chomu-pishov-z-posady-video/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама