Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

На Сумщині хочуть запустити “конопляний” фестиваль

На Сумщині хочуть запустити “конопляний” фестиваль

На Сумщині не вистачає “конопляного” фестивалю – про це начальник відділу туризму Сумської ОДА Юрій Гладенко заявив під час запису спільного проекту «Відікону», «Спецкору», Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування” та управління молоді і спорту облдержадміністрації. Темою обговорення стали фестивалі, які проводяться у Сумській області, а також те, чим регіон має зацікавити, аби сюди захотіли їхати туристи і залишати свої кошти.
“У мене є бажання запустити «Конопля-Fest», і я вважаю, що це правильно. Для Глухова це круто, є інститут. Технічна конопля має право жити, бо вона може закрити дуже багато питань, особливо в межах децентралізації”, – переконаний Гладенко.
Нагадаємо, що в Глухові вже кілька років проводиться фестиваль льону – “Льон-фест”, а мер районного центру Мішель Терещенко анонсував створення центру терапії коноплею. Щоправда, ця ініціатива стала поштовхом до нещадного тролінгу над міським головою у соцмережах та ЗМІ.
На Сумщині хочуть запустити “конопляний” фестиваль


Источник: http://debaty.sumy.ua/news/na-sumshhyni-hochut-zapustyty-konoplyanyj-festyval/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама