Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Вбивство без покарання: у Сумах знову судитимуть 18-річного юнака, який вбив людину

Вбивство без покарання: у Сумах знову судитимуть 18-річного юнака, який вбив людину

У Сумському Апеляційному суді відбувся розгляд апеляційної скарги прокуратури на рішення суду першої інстанції, яким виправдано 18-річного Лободюка Костянтина. Хлопця звинувачували в умисному вбивстві та закінченому замаху на вбивство з хуліганських мотивів.

Справу трирічної давнини знає, ледве не кожний сум’янин. Навесні 2015-го року, майже у центрі міста розгорнувся конфлікт між чотирма особами: два хлопці 15-ти та 18-ти років, та пара дорослих чоловіків у стані алкогольного сп’яніння. Причиною сварки стало з’ясування походження татуювання на гомілці у 18-річного хлопця.

Тоді, ще 15-річний Костянтин, завдав ножем одного удару у груди 22-річного чоловіка, та пізніше два удари у живіт та у груди 27-річного. Першого лікарям вдалося врятувати, другий помер у реанімаційному відділенні, так і не прийшовши у свідомість.

Зарічний райсуд виправдав обвинувачуваного 5-го лютого 2018-го року. Суд визначив дії Лободюка як самооборону.

Сьогодні, в Апеляційному суді повністю задовольнили скарги прокуратури та потерпілого Олещенка, та частково задовольнили апеляційні скарги потерпілої. Сестра загиблого вимагала новий вирок, а не перегляд старого. Призначено новий розгляд справи у Зарічному районному суді м. Суми.

Лободюк під час останнього слова зазначив, що його життя зіпсоване, адже його вигнали зі школи, він має проблеми з пошуком практики та роботи. Хлопець зізнавався, що не хотів вчиняти вбивство: «Якщо б зараз була така ситуація я б по-іншому розібрався, але тоді мені було лише 15 років.» Костянтин впевнений, що рішення суду не зміниться, тому спокійно відреагував на ухвалення апеляційної скарги.
Нагадуємо, хлопець був героєм програми «Кохана, ми вбиваємо дітей» на телеканалі СТБ, про це читайте наш матеріал Сумчанин, подрезавший весной двух мужчин, стал героем проекта «Дорогая, мы убиваем детей» + ВИДЕО.
Батько Костянтина служить на Сході України, тому хлопець мріяв також захищати країну. На програмі йому порадили вступити у державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Обвиняемого в убийстве подростка будут перевоспитывать в Cумском кадетском корпусе. Батько юнака й досі служить в зоні АТО, а мати підтримує на судових засіданнях.

Источник: http://sumypost.com/sumynews/kriminal/vbivstvo-bez-pokarannya-u-sumah-znovu-suditimut-18-richnogo-yunaka-yakij-vbiv-lyudinu/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама