Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У Глухові мешканці вулиці Островського хочуть політично нейтральну назву, яку вже не змінить ніяка влада

У Глухові мешканці вулиці Островського хочуть політично нейтральну назву, яку вже не змінить ніяка влада

З приводу перейменування вулиці Островського в міськраді відбулось повторне громадське обговорення. Зі своїми пропозиціями перейменування цього разу прийшли 4 представника вулиці. Пропонували змінити на Квіткову, Тріумфальну, Березневу. Врешті зупинились на Весняній. Взагалі люди проти перейменування, кажуть, що звикли. Але згідно листа Сумської ОДА та рекомендацій Українського інституту національної пам’яті вулиця імені російського драматурга Островського підлягає перейменуванню.
Найбільше непокоїть глухівчан те, що тепер у них виникнуть проблеми із документами. Як пояснив начальник відділу містобудування та архітектури Олександр Хренов, у цьому випадку проблем з субсидіями чи квитанціями не вникне – інформація до установ надійде автоматично. Але якщо хтось захоче продати будинок чи оформити спадщину, то потрібно буде замінити витяг на право власності. Ця послуга обійдеться у 250 грн.
– Нас хвилює, що на перше громадське обговорення офіційно не запросили жодного представника вулиці. Про те, що хтось хоче змінити назву, ми дізнались випадково з газети та Інтернету, – говорить Тетяна Благодір.
Через місяць на виконкомі затвердять цю пропозицію, після цього на сесії депутати повинні проголосувати за нову назву.
Нагадаємо, перше громадське обговорення відбулось півтора місяці тому, тоді керівник музею історії євреїв Глухівщини Михайло Часницький запропонував перейменувати вулицю Островського на честь Героя Радянського Союзу Георгія Рогачевського, який у юності жив у Глухові. Тоді вирішили все ж спитати думку мешканців та провести повторне обговорення.
Щодо імені Рогачевського, то люди кажуть, що вперше чують це прізвище, що ніхто їм нічого про нього не розповідав. Судячи із появи неполітичної назви – Весняна – глухівчани вирішили дати таку вулиці назву, яку не змінять при жодній владі.

Марина Мекеда

Источник: НЕДЕЛЯскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама