Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Вперше у Глухові проходить Фестиваль різьбярства

Вперше у Глухові  проходить  Фестиваль різьбярства

Прямо під відкритим небом у центрі міста майстри з Кролевця, Глухова, Ромен, Києва, Чернігова перетворюють кількаметрові дерев’яні колоди у живі скульптури мистецтва. Робота кипить одразу у двох точках: у парку Бортнянського та Березовського та у дворі ППК ГНПУ.
Натхненником та організатором фестивалю є заслужений майстер народної творчості Ігор Білевич та громадська організація "Джура"

Чимало перехожих підходять поцікавитися навіщо зрубали живі паркові дерева. Ігор лише посміхається.

– Це колишні аварійні дерева, що ліквідовувалися у місті. Тому ті колоди, що ще не струхли та не згнили, ми використаємо для популяризації народного мистецтва. Наша мета – не створити якусь чудову скульптуру, бо чотири дня для цього буде замало, а дати зрозуміти людям, що навіть викинуте дерево може ожити, розказати свою історію, - ділиться майстер.

Фестиваль триватиме чотири дні. Уже завтра планують приєднатися майстри зі Львова та Обухова,, Житомира. Тому, власне, фестиваль називається Всейукраїнським. Майстри працюють, не шкодуючи сил, намагаються не втрачати ні хвилини, аби встигнути завершити задумане. Що має створити, Ігор Білевич поки не зізнається. Проте ми уже дізналися про один сюрприз для Глухова від викладача, різьбяра Василя Шевченка та заслуженого майстра народної творчості з Чернігова Андрія Каменецького. Вони планують «вишити» з дерева елементи узору кролевецьких рушників. Це «Дерево життя» як оберіг прикрашатиме наше місто. Тож бажаємо натхнення майстрам!

Источник: https://nedelya.info/news/item/8059-ozhiviti-derevinuскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама