Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Суд дозволив керувати мотоблоком у стані алкогольного сп’яніння

Суд дозволив керувати мотоблоком у стані алкогольного сп’яніння

Мешканець Сумщини був затриманий за керування мотоблоком у стані алкогольного сп’яніння. За такі дії громадянин був притягнутий до адміністративної відповідальності за п. 2.9 а ПДР України.

Про це повідомляє shans.com.ua.

Протокол був складений за те, що власник мотоблоку марки Forte HSD1G-1350 E керував ним напідпитку. Огляд на сп'яніння проводився на місці зупинки в присутності двох свідків. Результат огляду — 0,22 проміле алкоголю в крові «водія».

В судовому засіданні було встановлено, що мотоблок є культиватором — силовим агрегатом, призначеним для обробітку ґрунту фрезами. З його допомогою розпушують ґрунт, борються з бур'янами, підгортають. Але даних про те, що ця техніка призначена для перевезення людей і вантажу, в інструкції немає. Також не передбачена і державна реєстрація та облік культиватора, а особа, яка його використовує, не повинна мати водійське посвідчення. Тому дії сп’янілого громадянина не підпадають під ч.1 ст.130 КУпАП.

Источник: https://traktorist.ua/news/sud-dozvoliv-keruvati-motoblokom-u-stani-alkogolnogo-spyaninnyaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама