Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У День рибалки у Глухові відзначили наймолодшого і найстаршого володаря «Поплавка»

У День рибалки у Глухові відзначили наймолодшого і найстаршого володаря «Поплавка»

Змагання з рибної ловлі на Павлівському озері на півночі Сумщини організувала спільно з місцевими рибалками Глухівська організація «Українського об’єднання патріотів».

За найбільший улов змагались декілька десятків чоловік. У підсумку, переможцем з найбільшою рибиною (карпом) вагою 530 г став Юрій Архипцев (він же став переможцем і в загальному заліку по вазі улову).

За словами очільника Глухівського УКРОПу, голови фракції в міськраді Андрія Карлова, літній рибальський турнір проводиться третій рік поспіль. «Щороку влітку ми збираємось разом на мальовничому березі озера, щоб не тільки позмагатись за кращий улов, а й просто поспілкуватись, обмінятись гарним настроєм», — говорить укропівець.

Глухівчанка, депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва додає: елемент спортивного інтересу завжди присутній на рибалці, а крім цього, йдеться про єднання поколінь: «Як і в минулі роки, під час змагань було відзначено найдосвідченішого рибалку і наймолодшого. 70-річний Віталій Лящ та 7-річний Павло Масльонко отримали грамоти і подарунки».

На завершення змагань учасники-переможці отримали від співорганізатора турніру, місцевого підприємця Дмитра Стеценка призи, а всіх без виключення поціновувачів глухівського «Поплавка» укропівці пригостили смачним кулішем та ухою.
У День рибалки у Глухові відзначили наймолодшого і найстаршого володаря «Поплавка»


Источник: http://media.sumy.ua/u-den-ribalki-u-gluhovi-vidznachili-najmolodshogo-i-najstarshogo-volodarya-poplavka.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама