Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Дифтерія наступає! Єдиний надійний метод вберегтися від хвороби – щепитися

Дифтерія наступає! Єдиний надійний метод вберегтися від хвороби – щепитися

В Україні вже зареєстровано 7 випадків дифтерії. Аби захиститися, необхідна вакцинація. Вакцина безкоштовна та є в усіх районах і містах області.

Нещодавно у Чернігівській області зафіксовані чотири випадки дифтерії. Першим захворів хлопчик 11 років, який, з огляду на тяжкість стану, знаходиться у відділенні реанімації. Серед контактних в осередку виявлено ще три хворих: молодший брат хлопчика, мати та батько. Зараз всі вони госпіталізовані та одержують необхідну медичну допомогу. Таким чином, з початку року в Україні зареєстровано сім випадків захворювання.
Дифтерія – небезпечна інфекційна хвороба, що переважно вражає органи дихальної, серцево-судинної та нервової систем, а також надниркові залози. Носіями збудника дифтерії можуть бути не тільки хворі, а і здорові люди, які не мають ознак захворювання, але під час розмови і навіть дихання виділяють небезпечні мікроби.
Дифтерія підступніша за кір, адже смертність від неї складає 20-50%.
Найефективнішим методом профілактики є щеплення. Проте сьогодні в області, як і в Україні загалом, виникла серйозна проблема через велику кількість невакцинованих громадян, хоча обов’язкова імунізація дорослих передбачена Національним календарем щеплень.
Безкоштовна вакцина для профілактики дифтерії, у тому числі у дорослих, є в достатній кількості в усіх містах та районах Сумщини. Для того щоби щепитися необхідно лише звернутися до сімейного (дільничного) лікаря.
До речі, ця вакцина захистить Вас і від другої небезпечної хвороби – правця.
Нагадаємо, що під час епідемії дифтерії в Україні у 1991-1998 роках захворіло понад 20 тисяч осіб, з яких 700 померло. Кількість захворілих на Сумщині склала понад 700, померло біля 20.

Источник: http://regionews.sumy.ua/?q=node/92099скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама