Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Субсидіанти Сумщини отримали квитанції з новими правилами

Субсидіантам за комуналку доведеться щомісяця вносити суму, яка для кожного розраховується окремо.

Цього місяця частина глухівчан отримала платіжки за газ, в яких дрібним шрифтом було вказано обов’язкову частку платежу. Інші надавачі послуг поки таких даних у квитанціях за червень не ставили. Ми звернулися за поясненням до управління соціального захисту населення Глухівської міської ради.

– Після призначення субсидій зараз визначається так звана обов’язкова частка платежу. У кожного вона буде різна, в залежності від доходів. Хтось сплачуватиме 4%, хтось – 30, – роз’яснює начальник відділу призначення допомоги, компенсацій та соціальних гарантій Наталія Соколова. – Навіть якщо субсидія покриває повністю витрати на газ, світло чи воду, обов’язкова частка буде завжди. Її платити необхідно. Звертаю увагу! Якщо фактично використана послуга менша, ніж обов’язкова частка (наприклад, використано всього 1 куб води на 30 гривень), а обов’язкова частка, припустімо, встановлена у 50 гривень, то потрібно сплатити ті 50 гривень. Якщо цього не зробити, надання субсидії може бути припинено, якщо сума боргу перевищить 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто більше 340 гривень.

Якщо субсидія покриватиме всі витрати за послуги, то ці гроші накопичуватимуться на рахунку платника. Таким чином, людина зможе використати їх у будь-який момент. Наприклад, коли субсидія не покриє витрати, або якщо вона влітку не призначатиметься.

До речі, кількість субсидіантів зменшилася майже вдвічі. Із майже 6 тисяч заявників на літо допомогу отримали 1,6 тисяч домогосподарств. Ще 1,2 тисячі глухівчан не матимуть літніх пільг, а у жовтні їм автоматично призначать. На комісії розглянули вже 808 різних випадків, 92 прохачам не надали субсидії.

– Основними причинами відмови на комісії стали випадки, коли у будинку чи квартирі зареєстровані вже дорослі діти, що офіційно не працюють або ж знаходяться закордоном. На жаль, у такому разі, згідно законодавства, найчастіше субсидію неможливо призначити, – коментує секретар комісії по призначенню соціальної допомоги Зінаїда Петрачок.

Нагадаємо, зимові субсидії почнуть оформляти з 1 жовтня.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/economics/subsydianty-sumshhyny-otrymaly-kvytantsiyi-z-novymy-pravylamy/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама