Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Глухівському бюджету завдано близько півмільйона збитків через незаконні рішення мера Мішеля

Глухівському бюджету завдано близько півмільйона збитків через незаконні рішення мера Мішеля

Суд поновив на роботі начальника управління соцзахисту Глухівської міської ради Ларису Громак, визначивши рішення «негайним до виконання». Засідання Сумського Адміністративного суду відбулось 25 липня. Також було скасоване розпорядження про результати атестації, за котрими її було рекомендовано звільнити. Нагадаємо, місяць тому суд також відмінив догану, яку Л. Громак «вліпили» за те, що невстановлені особи весною торгували у коридорі управління насінням.
Це вже друге поновлення на посаді Лариси Анатоліївни. Вперше ж звільнили на підставі анонімки. Півтора роки назад на її захист масово стали пенсіонери Глухова. Колектив звертався до мера Мішеля Терещенка з вимогою не творити беззаконня. Але вона змогла повернутись на роботу тільки пройшовши багатомісячні судові засідання. Але була звільнена вдруге.
«На засіданні представник Мішеля Терещенка дав чітко зрозуміти, що яким би не виявилось рішення суду, працювати я не буду. Це означає, що вони знову і знову шукатимуть підлі способи звільнити мене. Вже пережила анонімку, атестацію… Дякую всім, хто мене підтримував, адже пережити таке беззаконня, такі «європейські» методи розправи з підлеглими самій було б важко. Тепер треба дочекатись офіційного розпорядження мера. І я вийду на роботу», – коментує Л. Громак.
Вона з першого дня називала справжню причину переслідувань: це відмова як депутата міської ради входити до промерської коаліції.
Утім, навіть політичні розборки такими негідними методами можна було б розглядати як містечкові історії, якщо б не одне «але». Якби за подібне вгамування чиїхось амбіцій не платили жителі Глухова. Адже тільки за останні три місяці вимушених прогулів Ларисі Громак компенсують близько 20 тисяч гривень. Може, було б справедливо утримати ці гроші із зарплати того, хто видав незаконне розпорядження? За словами юриста Олександра Осьмакова, «за першою справою Л. Громак щодо її незаконного звільнення прокуратура подавала позов у порядку регресу про стягнення з Мішеля Терещенка збитків, завданих місцевому бюджету. Апеляційний суд скасував постанову Глухівського міськрайсуду про відмову у відкритті провадження та направив на новий розгляд».
Узагалі, за мерства Мішеля міському бюджету завдано близько півмільйона збитків через його незаконні рішення, які оскаржувались у судах. Першими були звільнення співробітників «Народної трибуни» ще у грудні 2015 року. За словами юристів, це лише прямі збитки. Судові витрати тут не враховані. З ними сума збитків міського бюджету тисяч на 120 більша.

Оксана Коваленко

Источник: https://nedelya.info/news/item/8180-dezhavyu-po-glukhivskiскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама