Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

СБУ фальшує кримінальну справу проти Семеніхіна (відео)

СБУ фальшує кримінальну справу проти Семеніхіна (відео)

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін повідомив, що Служба безпеки України фальшує кримінальну справу проти нього.

Про це Семеніхін заявив у відеозверненні на своїй сторінці в "Фейсбук".

За словами міського голови, йому закидають хабарництво.

Семеніхін розповідає, що до нього звернувся місцевий підприємець із проханням дозволити провадити торгівлю до 2.00 год ночі. У відповідь на це мер наказав підприємцю провести громадські слухання: якщо мешканці будинку, в якому розташоване кафе, погодяться - міська рада продовжить роботу. Разом з тим, Семеніхін попросив підприємця якось допомогти місту - відремонтувати огорожу на містку через річку, поставити гойдалку чи відремонтувати кладку.

Згодом з'ясувалося, що представники Сумської СБУ домовилися з цим підприємцем, він прийшов до мера із записуючим пристроєм, тож тепер Семеніхіна звинувачують у особистій вигоді.
Як уже повідомлялося, кілька днів тому Семеніхіна незаконно скинули з посади мера. Він планує подавати до суду. "В.о. мера Конотопа" незаконно призначили посіпаку нардепа-регіонала, який голосував за диктаторські закони 16 січня.

Источник: http://vgolos.com.ua/news/sbu_falshuie_kryminalnu_spravu_proty_semenihina_video_331174.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий