Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У Глухівській міській раді знову кадровий скандал

У Глухівській міській раді знову кадровий скандал

У Глухівській міській раді управлінська криза настільки поглибилась, що навіть абсолютно просте питання затвердження шкільної мережі на початку навчального року перетворилось у зведення політичних рахунків.
Як стало відомо, члени виконавчого комітету не затвердили документ, щоб таким чином шантажувати деяких депутатів і змусити їх написати заяви про звільнення. «Сьогодні члени виконкому не затвердили мережу закладів освіти – мотивація така, що депутати не приймали бюджет міста, який би хотіла саме Демішева Олена Миколаївна, та низку програм. Серед депутатів є два директора школи Рябуха А.П. та Гурець Е.А. Поступили пропозиції: ми приймаємо мережу, якщо Рябуха та Гурець напишуть заяви на звільнення; а також Олена Миколаївна запропонувала мені теж добровільно написати заяву (не дочекаєтесь, як би важко не було). Дай, Боже, сили витримати "професіоналів"!», – написала у Фейсбуці заступник міського голови Маріанна Васильєва, яка курує освіту. Вона назвала ганьбою політичну боротьбу такими методами, коли заручниками стають учні і педагоги, які просто б не отримали фінансування.
Після того, як профільного зама змусили вийти з кабінету мера, де засідає виконком, все-таки мережу було затверджено.
Але ситуація з освітою повторилась на позачерговій сесії: як не пояснювали пані Васильєва, Рябуха і Васянович, що цільові кошти на НУШ не можна використати на ремонт даху, пані Демішева до них не дослухалась. Звісно, дисципліна у промерському таборі не дозволила іншим голосувати самостійно, хоча троє з восьми присутніх депутатів (підприємці Буйкови та лікар Кіяшко) все ж мали необережність голосувати не так, як хотіла б секретарка. Мера, до речі, на сесії не було. За неофіційними даними, Мішель Терещенко буде відсутній до кінця тижня.

Оксана Коваленко

Источник: https://nedelya.info/news/item/8343-vikonkom-shantazhistскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама