Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На глухівському ринку півроку відкрито торгують контрафактними цигарками

На глухівському ринку півроку відкрито торгують контрафактними цигарками

Про цю торгову точку на глухівському ринку облспоживспілки (уточнюємо – біля автовокзалу) спершу шепотілись між собою покупці, які радо купували дешеві цигарки. Потім мовчки здвигували плечима підприємці, які не розуміли, як можна продавати підакцизний товар без жодної ліцензії на очах у всіх. Тижні два тому інформація про цю диво-точку була озвучена опозицією на камери на сесії міськради під час звіту начальника відділу енергоменеджменту та підтримки підприємництва. Знову ніякої реакції.
Скажу чесно, я готувала матеріал про продаж цигар без акцизу, глибоко вникаючи в норми ЗУ. Але плюнула, бо зрозуміла, що описати десятки статей різних законів, які забороняють торгувати підакцизними товарами без касового апарату, без ліцензії просто неможливо. Той ларьок, на якому нема жодних відомостей щодо підприємця, порушив усе, що можна. Він не просто торгував цигарками, не відраховуючи законні 5% у бюджет міста (тричі ха-ха-ха!), той товар невідомо якого походження – без акцизної наліпки взагалі. Там дикі штрафи! Торгують ними і зараз, але з вітрини останнім часом прибрали, прикривши газетами. Особисто я купила «Мальборо» за 25 гривень.
«Розумієте, це вже край. Ви вірите, що підприємець на свій страх і ризик торгує півроку на базарі тим ліваком? Невже то адміністрація ринку нічого не бачить? Це вже повна анархія, люди навіть не роблять вигляд, що треба когось боятись», - говорить у редакції Світлана, яка сама торгує на тому ж ринку.
Говорити про неможливість навести порядок не будемо: нинішній директор ринку М.Маринченко є членом виконкому, до нього ринком керував нинішній заступник мера О. Вискуб.

Оксана Коваленко

Источник: https://nedelya.info/news/item/8380-malboro-bez-aktsizuскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама