Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У Глухові мера «відпустять чи виженуть» після його звіту перед депутатами

У Глухові мера «відпустять чи виженуть» після його звіту перед депутатами

На позачерговому пленарному засіданні сесії Глухівської міськради, на якій були присутні 25 депутатів, рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Мішеля Терещенка не було підтримане жодним депутатом. Промерська група з 9 депутатів проголосувала «проти», опозиційні фракції з 15 депутатів – не голосували або утримались. В результаті - нуль голосів за відставку. Голова фракції «Воля народу» Юрій Бурлака прокоментував, що вони готові «відпустити чи вигнати» мера тільки після його публічного звіту. Він також заявив, що як тільки мер Мішель озвучив про свою відставку, до них почали іти ходоки з пропозицією підтримати такий собі переворот у мерії, щоб право підпису було не у секретаря Демішевої, а у нинішнього заступника Вискуба. Виходить, єдності у команді, яку сам Терещенко називає фантастичною, нема, всередині іде боротьба за владу.
Чому не голосували прихильники мера Мішеля – невідомо, можливо, за цим стоїть якийсь розрахунок. Наприклад, за версією одного із депутатів, Мішель може сходити на президентські вибори, підзаробити там грошей як технічний кандидат, а наступного дня після виборів прийти на роботу у Глухів, бо він де-юре залишатиметься міським головою.
Схоже, процес дострокового складання повноважень міським головою Глухова Мішелем Терещенко ввійшов у затяжну стадію. Його самого на сесії не було, за неперевіреними даними, оформив відрядження. До речі, за цей робочий тиждень він у Глухові з’явився лише один день: вчора був на концерті до Дня вчителя. Не прийшли на сесію чомусь і представники громади з числа прихильників, хоча ще тиждень тому був заклик активно збиратись, бо люди вважали його добровільну відставку дуже передчасною, дехто це називав дезертирством.
Нагадаємо, за регламентом Глухівської міської ради для прийняття рішення треба мінімум 18 голосів. На даний момент такої кількості нема ні у промерської групи, ні в опозиції.

Источник: https://nedelya.info/news/item/8456-vimagayut-publichnogo-zvituскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий