Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Мер Глухова пішов у відставку, а свій конопляний бізнес продав бельгійцям

Мер Глухова пішов у відставку, а свій конопляний бізнес продав бельгійцям

Мішель Терещенко в кінці вересня пішов у відставку з посади голови Глухівської міської ради, а власний агробізнес продав бельгійській компанії. Про це він розповів в інтерв’ю iAgro.

Терещенко не уточняє назву компанії. Проте видання допускає, що це може бути партнер, з яким екс-мер розпочинав вирощування коноплі та льону в Україні.

«Три тижні тому я продав свій бізнес бельгійській компанії. Тобто він – вже не мій», — заявляє екс-мер.

Терещенко розповідає, що найбільше зиску отримували саме від конопель. Маючи переробний завод, на коноплі можна заробити понад €2 тис. з гектара. «Справа дуже прибуткова, — говорить він. – Але потрібні стартові інвестиції».

Загалом коноплями було засіяно 400 га. Ще стільки ж – під льоном. Раз на 7 років проводили ротацію культур.

Терещенко згадує, що у справу інвестував по 1800 $/га під льоном – і це тільки в агротехніку. Тобто на 400 га знадобилося $720 тис.

Після цього ще потрібно було вкласти в завод. Купили старе виробниче приміщення, збудоване у 1926 році, яке давно не використовувалось. Придбали бельгійське обладнання. На це пішло €1,5 млн.

Причини продажу бізнесу він не називає. Проте у відставку Терещенко подав після чергового саботажу засідання міськради – на нього прийшло лише два учасника. iAgro зазначає, що причиною могли стати політичні амбіції: раніше Терещенко заявляв, що балотуватиметься в президенти.

Источник: https://agroday.com.ua/2018/10/15/mer-gluhova-pishov-u-vidstavku-a-svij-konoplyanyj-biznes-prodav-belgijtsyam/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама