Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

СУБСИДІЇ РОЗРАХОВУЮТЬСЯ ЗА НОРМАМИ ВИЩИМИ, НІЖ СПОЖИВАЄ ЛЮДИНА - ЯКОВЛЄВА

Монетизація субсидій має сенс, оскільки держава нараховує населенню підвищенні норми споживання газу, за які переплачує монополістам.

Таку думку у програмі "Ситуація" на телеканалі "Прямий" висловила енергетичний експерт Марія Яковлєва.

"Жодний, хто оформив субсидії, грошей на руки не отримує. Давайте подивимося, що відбулося б, якщо людина отримала ці гроші? Навіть на спецрахунок вона могла би заплатити тільки за жилово-комунальні послуги. Ми не говоримо про те, що вона витрачає їх на щось інше. Людина побачила б скільки грошей у неї залишилося б на. І це не стосується енергоефективності. І це не стосується енергоефективності, людина б не економила, тому що субсидії нараховуються за нормами, які значно вище від реального споживання будь-якої людини.

Простий приклад – газова плита. Людині, яка споживає газ без лічильника, отримує норму 3,3 кубічних метра. У всієї країни уже півроку немає гарячої води – їм нараховують 2,4 метри.

Люди які мають лічильник, бачать, що одна особа у місяць споживає один кубометр газу, а якщо він неякісний – то щонайбільше 2 куби", - заявила експерт.

За її словами, з цього випливає те, що держава з бюджету нараховує на людину 5,4 кубометри, але гроші за ці ненадані послуги до потрапляють не до людей, а до рук монополістів.


Источник: https://prm.ua/subsidiyi-rozrahovuyutsya-za-normami-vishhimi-nizh-spozhivaye-lyudina-yakovlyeva/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама