Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У екс-мера Глухова і кандидата в президенти Мішеля Терещенка народився син

У екс-мера Глухова і кандидата в президенти Мішеля Терещенка народився син

У екс-мер Глухова і кандидата в президенти України Мішеля Терещенка і київської активістки Олени Терещенко (Єськіної) вранці 18 жовтня народився син.
Про це повідомив сам Мішель Терещенко ексклюзивно “Рубриці”.

“Назвали сина Нікола (Мішельєвич) на честь його пра-пра-пра-дідуся Ніколи (Артемьєвича), який народився 18 жовтня 1819 року. Рівно 200 років тому”, – розповів Мішель Терещенко.

64-річний Мішель Терещенко та 40-річна Олена Єськіна одружилися в жовтні 2016 року.

Познайомилися вони після Майдану в Києві.

У Мішеля є син і дочка від першого шлюбу. Для Олени це перша дитина.

Довідка.

Мішель Терещенко – нащадок роду українських промисловців і меценатів Терещенків. Він народився у Парижі й був французько-українським підприємцем, а з 2015 року був обраним міським головою міста Глухів на Сумщині. 1 жовтня Терещенко заявив, що складає повноваження міського голови Глухова через саботаж з боку депутатів міської ради і балотуватиметься в президенти на виборах 2019 року.

Олена Терещенко (Єськіна) – екс-депутатка Київради, громадська активістка, очолює громадську організацію “Кияни для киян”, член Координаційної Ради ВГО “Київське Віче”.


Источник: https://rubryka.com/2018/10/18/tereshhenko-yeskina-syn/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий