Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

У Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою з’явилась козацька сотня

У Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою з’явилась козацька сотня

«А чи не час козачат до сотні приймати?» – такими словами розпочав церемонію посвяти учнів, а точніше – нову сторінку в історії новоствореного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою шкільний отаман Віталій Бережной. Напередодні Дня захисника України хлопці 1-А та 2-А класів вступили в ряди козацької сотні імені Кирила Розумовського.
На знак цього гарно вбрані паняночки пов’язали новоспеченим козакам червоні пасочки.
– Шкільна сотня створена, щоб виховувати у дітей любов до своєї країни, щоб вони змалечку розуміли, які мають корені, як важливо захищати Україну. До речі, як подарунок для молодших старшокласники в цей день вибороли перше місце у змаганнях «Козацький гарт», – розповідає директор ліцею-інтернату Ірина Терещенко.
На свято запросили благочинного Глухівського церковного округу протоієрея Олексія Родіонова, який благословив новоспечених козачат. Школярі урочисто пообіцяли бути чесними, справедливими, вірними Вітчизні і народу, цінувати побратимство та плекати рідну мову. Ця традиція обіцяє стати гордістю ліцею. Наступного року до 34 козачат приєднаються нові.
Учні та батьки початкової ланки зібрали більше сотні подарунків для військовослужбовців 16 ОМПБ, які зараз знаходяться на передовій. Діти писали листи та малювали сонячні малюнки про майбутнє нашої держави, аби зігріти серце солдата, який зараз далеко від своєї родини. Наразі військові вже отримали приємні вітання від малечі і передають подяку.

Марина Мекеда

Источник: https://nedelya.info/news/item/8494-nova-traditsiyaскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама