Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

У пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники затримали громадянина Молдови, якого розшукує Інтерпол

У пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники затримали громадянина Молдови, якого розшукує Інтерпол

У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» прикордонники Сумського загону затримали громадянина Молдови, якого розшукує Інтерпол.

До пункту пропуску «Бачівськ» в пішому порядку на вхід до України прибув громадянин Молдови. Під час проходження прикордонного контролю відносно іноземця спрацювала міжнародна база даних Інтерполу.

За попередніми даними встановлено, що згідно з обліками Генерального секретаріату Інтерполу, даний громадянин значиться у міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до Республіки Молдова для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 201/1 та ст. 320/1 Кримінального кодексу Республіки Молдова – насильство в сім’ї.

Наразі 26-річний чоловік затриманий, після проведення процесуальних дій встановленим порядком переданий компетентним органам.

Источник: http://everyday.sumy.ua/u-punkti-propusku-bachivsk-prikordonniki-zatrimali-gromadyanina-moldovi-yakogo-rozshukuye-interpol-5/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама