Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Реальна допомога: Глухівська ЦРЛ зможе поліпшити матеріально-технічну базу

Реальна допомога: Глухівська ЦРЛ зможе поліпшити матеріально-технічну базу

Під час пленарного засідання Сумської обласної ради депутати підтримали ініціативу укропівців щодо спрямування 200 тисяч гривень для забезпечення надання якісної медичної допомоги пацієнтам Глухівської Центральної районної лікарні.

Відповідне рішення було підготовлене на основі пропозицій члена фракції УКРОПу Марії Коняєвої. Матеріально-технічну базу лікувального закладу буде поліпшено в різних відділеннях ЦРЛ — пологовому, дитячому, реанімаційному та інших.

За словами Марії Коняєвої, рішення ради схвально сприйняли у давній Гетьманській столиці.

“Ми регулярно допомагаємо Центральній районній лікарні, тим більше тепер, коли вони опинилися в скрутному становищі. Як глухівчанка, я донесла до колег депутатів ситуацію в місті — до останнього часу через політичні чвари не було прийнято бюджет міста. Зараз бюджетний процес розблоковано, але коштів не вистачає, тож я з колегами по фракції “Українського об’єднання патріотів” переконала депутатів у необхідності підтримати глухівських лікарів на рівні області”, — коментує прийняте рішення облради укропівка.

Источник: http://media.sumy.ua/realna-dopomoga-gluhivska-tsrl-zmozhe-polipshiti-materialno-tehnichnu-bazu.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама