Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Поліція Сумщини попереджає: оголошення в Інтернеті можуть бути «шахрайською пасткою»

Поліція Сумщини попереджає: оголошення в Інтернеті можуть бути «шахрайською пасткою»

Незважаючи на численні застереження працівників поліції бути обачними з операціями купівлі-продажу в мережі Інтернет, 44-річна жителька Глухівщини вирішила скористатись он-лайн послугами та натрапила на продавця-афериста.

Оголошення про продаж трактора жінка знайшла на одному з відомих сайтів в Інтернеті. Її зацікавила вигідна пропозиція, тому вона вирішила зв’язатись з продавцем за вказаним номером телефону в оголошенні. Слухавку взяв молодий чоловік, що назвався Єгором. Він забажав отримати завдаток у сумі 41 тисяча 500 гривень, який жінка перерахувала на запропонований рахунок. Та перерахувавши гроші так званому продавцю, той виявився звичайним аферистом та класично обірвав зв’язок.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), в рамках якого ведуть пошуки зловмисника. Правоохоронці наголошують, аби громадяни розраховувались за товар після його отримання, користувались лише перевіреними Інтернет-магазинами та пам’ятали, що за вигідними пропозиціями, продавець може виявитись звичайним шахраєм.

Відділ комунікації поліції в Сумській області

Источник: http://www.gorod.sumy.ua/news_47553.htmlскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама