Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Радник Семеніхіна “настукав” правоохоронцям на очільницю Конотопа

Радник Семеніхіна “настукав” правоохоронцям на очільницю Конотопа

Термінове звернення до правоохоронних органів на своїй сторінці у Фейсбуці оприлюднив колишній радник міського голови Артема Семеніхіна Віталій Благодарний.

Він звинувачує секретаря міської ради Тетяну Сизон у зловживанні владою:

“Термінове звернення до ДЗЕ МВС, СБУ і Прокуратури з приводу зловживання владою Т. Сизон (незаконне встановлення і «оформлення» в новій квартирі доньки індивідуального опалення):

Для попередження злочину відповідними посадовцями Конотопського міськгазу, КП «Теплогарант», Управління ЖКГ:
Нашій команді відомо про квартиру, яку придбала фейковий секретар Конотопської міськради Тетяна Сизон для своєї доньки за адресою Є. Коновальця 2/3.. (останню цифру номера квартири не вказуєм навмисно). Звідки гроші – окреме питання для НАБУ. Також нам відомо, що ця квартира не відповідає критеріям для встановлення індивідуального опалення (документ)). Ще нам відомо, що до початку опалювального сизону, незаконно, за даною адресою вже був проведений демонтаж централізованого опалення і встановлено систему індивідуального (газ) опалення. Ми також знаємо, що Т. Сизон чинила тиск на відповідних посадовців з вимогою надати в незаконнний спосіб «дозвіл» на встановлення індивідуального опалення. Також нам відомо, що посадовці не погоджувались порушувати Закон протягом практично двох місяців, про те, сьогодні (умовно) «дозвіл» чиновники і посадовці вимушені надати під тиском мафії і фейкової влади.
Звертаюсь до всіх чиновників і посадовців з вимогою не піддатися на порушення Закону, також звертаюсь до ДЗЕ МВС, СБУ і Прокуратури з вимогою взяти надану мною інформацію, відкрити негайно Кримінальне провадження відносно Тетяни Сизон, розслідувати його і передати до суду!”.
Радник Семеніхіна “настукав” правоохоронцям на очільницю Конотопа


Источник: http://debaty.sumy.ua/news/radnyk-semenihina-nastukav-pravoohorontsyam-na-ochilnytsyu-konotopa/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама