Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Держпродспоживслужба у Сумській області оштрафувала «Аврору»

Держпродспоживслужба у Сумській області оштрафувала «Аврору»

На підставі одержаної скарги від фізичної особи щодо реалізації в магазині «Аврора» електричної продукції невідомого походження, яка може становити небезпеку для життя та здоров’я громадян, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області проведели позапланову перевірку характеристик продукції. Повідомляє сайт головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

На перевірку відбірали дев’ять видів продукції, які направили для проведення досліджень до ДП «Харківстандартметрологія». Після чого встановили, що всі зразки не відповідають вимогам діючих державних стандартів.

По цьому факту перший заступник Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Євген Лазоренко виніс рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів. Відтак цю продукцію заборонили продавати та оштрафували мережу магазинів на суму в розмірі 76 500 гривень.

Відділ правового забезпечення підготовив та направив позов до Полтавського окружного адміністративного суду для стягнення цього штрафу та вартості проведення експертних досліджень. Полтавський окружний адміністративний суд дійшов висновку, що позапланова перевірка була проведена законно, а штрафні санкції застосовані обґрунтовано. Одночасно зі зверненням до суду начальник відділу правового забезпечення вжив заходів досудового врегулювання спору. За результатом яких суб’єкт господарювання повністю визнав свою вину та відшкодував вартість досліджень відібраних зразків та сплатив застосований штраф загальною сумою в 115 175, 58 гривень.

Джерело: http://sts.sumy.ua/society/derzhprodspozhivsluzhba-u-sumskiy-oblasti-oshtrafuvala-avroru.html?fbclid=IwAR1sbHzXrQmfMYnoFZ-uIwryNOccEK6Cqqqx2V3BPwbmckwNX4YO-anf5xkскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий