Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Секретар Глухівської міськради подала апеляційну скаргу

Секретар Глухівської міськради подала апеляційну скаргу

Пресс-служба Глухівського міськрайонного суду повідомляє, що секретар Глухівської міської ради Олена Демішева подала апеляційну скаргу стосовно ухваленного слідчим суддею Зарічного райсуду Миколою Шершаком рішення щодо її відсторонення від посади:

“27 листопада 2018 року надійшла апеляційна скарга секретаря Глухівської міської ради Сумської області на рішення Глухівського міськрайонного суду Сумської області від 19 жовтня 2018 року, згідно якого вирішено стягнути з неї на користь Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради завданої незаконним звільненням працівника у розмірі 30888,94 грн. Апеляційна скарга надійшла до Апеляційного суду Сумської області 28 листопада 2018 року для перегляду рішення першої інстанції”.

Нагадуємо, що Секретаря Глухівської міської ради Олену Демішеву, якій висувалася підозра в незаконному звільненні працівника за політичними переконаннями, відсторонили від посади до 20 січня 2019 року.

Источник: http://debaty.sumy.ua/news/politics/sekretar-gluhivskoyi-miskrady-podala-apelyatsijnu-skargu/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий