Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Як у Глухівській центральній районній лікарні борються з нашестям тарганів

Як у Глухівській центральній районній лікарні борються з нашестям тарганів

Так сталося, що в кінці листопада нам з донькою довелося лежати в одному з відділень ЦРЛ (одразу зазначу, що ніяких претензій до персоналу та лікарів немає, нам надали допомогу, усе закінчилося добре), але більше вразило те, що у стінах закладу справжнє нашестя тарганів. Вони там живуть скрізь: лізуть з вентиляції, бігають по стінах, ліжках. Не раз відкриваємо шухляду з медикаментами, а там вусані! Що вже казати про вбиральню. Навколо відра зі сміттям, яке, до речі, постійно було переповнене, просто кишіло тарганами. Пік нашестя починався увечері, коли комахи виповзали звідусюди. Їжу, цукерки, навіть посуд нам доводилося зберігати у холодильнику, щоб по ньому не повзали комахи. Сусідка по палаті розказала, що у травні, коли вона теж лежала в лікарні, тарганів травили, наклеювали липкі приманки, тоді їх стало трохи менше. Зараз –же просто тьма.
Напрошується питання до адміністрації, невже сьогодні у вік, коли тарганів не побачиш навіть в гуртожитках чи потягах, у лікарні не можна позбавитися набридливих комах? Засобів для цього безліч, і вони досить дієві. В лікарні має бути стерильно, невже тут місце тарганам?

Глухівчанка Олена


Редакція звернулася з питанням до головного лікаря Глухівської центральної районної лікарні Віталія Горбасьова. Виявилося, адміністрація про цю проблему знає. Час від часу для боротьби з тарганами викликає відповідну службу. Однак позбутися цих комах повністю просто неможливо.

Источник: https://nedelya.info/news/item/8789-targanam-tut-ne-mistseскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий