Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Українці зможуть дізнаватися про історію транспортних засобів в онлайн-кабінеті

Українці зможуть дізнаватися про історію транспортних засобів в онлайн-кабінеті

Для власників транспортних засобів в Україні впровадять електронний кабінет водія. Про це повідомила прес—служба Державного агентства з питань електронного уряду.

«Сервісний центр Міністерства внутрішніх справ має намір ввести «Електронний кабінет водія«. З його допомогою кожен бажаючий зможе дізнатися актуальну інформацію про свої авто і посвідчення водія, перевірити і оплатити адміністративні правопорушення, дізнатися історію будь-якого авто по VIN—коду і записатися в електронну чергу в сервісні центри МВС«, – повідомили в Держагенстві.

Нагадаємо, раніше в Україні відкрили дані про реєстрацію авто. Сервіс надає дані про першу реєстрацію автомобілів в Україні. Транспортний засіб потрапляє до Єдиного державного реєстру МВС під час його першої реєстрації власником в територіальному сервісному центрі МВС. Далі в реєстрі відображаються всі зміни, що відбуваються з автомобілем: зміна власника, номерного знака, здійснення переобладнання тощо.

Источник: http://sts.sumy.ua/society/ukrayintsi-zmozhut-diznavatisya-pro-istoriyu-transportnih-zasobiv-v-onlayn-kabineti.html?fbclid=IwAR1ImvkFL5KE7kxKoaK5NTDzHjhZR62Rg0q0p9vWkLsJ28cm-Vb2gmHaC2Yскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама