Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

Юрій Бурлака подає на мера Мішеля до суду

Юрій Бурлака подає на мера Мішеля до суду

Юрій Бурлака подає на мера Мішеля до суду. Але не через приставлені «ріжки» на сесії, а за таємно вилучені з бюджету більше 2 млн грн, в тому числі собі на премію

Ця фотографія на минулому тижні стала основною новиною з Глухова: мер Мішель Терещенко всіма доступними йому способами показував своє відношення до опозиції. Він і у скроні крутив, і наставляв «роги» своєму опонентові Юрію Бурлаці, який вимагав розпочати позачергову сесію і розглянути питання дострокового припинення повноважень секретаря міськради Олени Демішевої. Міський голова за вже апробованим сценарієм бюджетної сесії, яка теж не відбулась, не дозволяв реєструватись п’ятьом новим депутатам від «Волі народу» і СДП, тим самим завідомо блокуючи початок роботи. Мер Мішель робив усе можливе, аби не розпочалась і позачерговова сесія, скликана на вимогу більшості депутатів. Тоді опозиція офіційно заявила, що поки їхнім депутатам будуть перешкоджати, вони взагалі не ходитимуть на жодні засідання.
Таким чином політична криза в Глухові під Новий рік остаточно дозріла. Причому вона прийняла форму не легких розходжень, які потребують обговорень, а трансформувалась у глибоку прірву, коли, здається, жодні компроміси неможливі. Причому влада в даному випадку пішла ва-банк, ганебно порушуючи всі існуючі закони. В принципі, страхи мера Мішеля можна зрозуміти, адже за минулий рік опозиція укріпилась настільки, що має фактичну більшість.
Ми попросили прокоментувати ситуацію її лідера Юрія Бурлаку, поцікавились, чи образився на Терещенка за його жести? Може, буде подавати до суду?
– Буду. Але не через його жести. Хай крутить собі, що хоче. Його жести не впливають ні на що. Ми всі посміялись і забули. У нього скоро президентська кампанія розпочинається, хай тренується. Але за цією дурнуватою мішурою мало хто помітив справжній злочин. Як виявилось, на той момент, як мер Мішель крутив собі в скроні і ліз до мене зі своїми рогами, він вже підписав рішення виконкому від 18 грудня, яким прийнято зміни в бюджет 2018 року. Таким чином, члени виконкому підпільно поділили більше 2 мільйонів вільного залишку минулого року, вони їх прожрали, пустивши в тому числі і на премії для мера, заступників. У Глухові наступила повна анархія, адже в членів виконкому нема таких повноважень, це виключно функції депутатів. Це має обговорюватись тільки на сесії. Рішення №348 суперечить Бюджетному кодексу, і, наскільки мені відомо, дехто з членів виконкому вже почав відкликати свої підписи під ним. Це абсолютний злочин, неповага до громади, порушення закону. Саме цього ми і не маємо права не помітити чи подарувати, на відміну від французьких дуль, ріжків та іншої клоунади від мера, – підкреслив Ю. Бурлака.

Оксана Коваленко

Источник: https://nedelya.info/news/item/8821-movoyu-zhestivскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком

Обсудить на форуме
Добавить комментарий
Личный кабинет
Реклама