Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Куча споров вокруг памятника Ленину и того что с ним делать, может надо придумать альтернативу?

Ще один глухівчанин отримав ключі від квартири, що призначається дітям-сиротам

Ще один глухівчанин отримав ключі від квартири, що призначається дітям-сиротам

У п’ятницю, 1 лютого, ключі від однокімнатної квартири по вулиці Києво-Московській,житловою площею 12 квадратних метрів, отримав двадцятирічний Сергій Курченко. Обійшлося житло в 210 тис. грн. У ньому юнак зможе мешкати допоки не придбає своє.

Сергія виховувала лише мама, потім вона важко захворіла та померла. Хлопець лишився круглим сиротою. Зараз він навчається в університеті в Сумах. Але понад усе радий власному куточку у рідному місті.

Це остання, сьома, квартира, придбана у Глухові за Міською програмою з реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2017-2019 роки. На її виконання було залучено понад мільйон гривень з державного та 150 тис. грн з міського бюджету.

Як розповідає начальник служби у справах дітей Ірина Галушка, найважче було саме знайти однокімнатні квартири, бо містечко компактне, вибір невеликий. Тим паче, потрібно було втиснутися в лімітовану суму.

Источник: https://nedelya.info/news/item/9059-somij-shchaslivchikскачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий