Глухов без цензуры
Опрос посетителей
Вы убираете за своей собакой на улице?

На Глухівщині батько заборгував своєму синові майже 83 тисячі гривень аліментів

На Глухівщині батько заборгував своєму синові майже 83 тисячі гривень аліментів

Батькам, які самостійно не усвідомлюють своєї відповідальності перед дітьми, державні органи в особі юстиції, завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває, нагадають про обов’язок піклуватися про власних нащадків.

На Глухівщині батько заборгував своєму синові Данилу майже 83 тисячі гривень аліментів. З метою погашення заборгованості державним виконавцем було внесено відомості про чоловіка до Єдиного реєстру боржників аліментів, накладено арешт на все його майно та рахунки і винесені постанови про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання. Окрім того, батьківська байдужість призвела ще й до нарахування штрафу у розмірі 50 % від суми заборгованості, що склало майже 37 тисяч гривень та виконавчого збору понад 8 тисяч гривень.

Зважаючи на вказані обставини, батьком, з метою усунення подальших проблем, було сплачено заборгованість зі сплати аліментів, штраф та виконавчий збір у повному обсязі.

Источник: http://everyday.sumy.ua/na-gluxivshhini-batko-zaborguvav-svoyemu-sinovi-majzhe-83-tisyachi-griven-alimentiv/скачать dle 10.5 бесплатнонедорогой веб хостинг на SSD Глухов.Ком
Добавить комментарий